Co robię?
Prowadzę profil Długopisem Malowane na portalu Facebook i Instagram, na których to publikuję moje satyryczne rysunki. Skupiam się na komentowaniu rzeczywistości w lekki i przyjemny sposób (bez polityki). Moje grafiki idealnie nadają się do umieszczenia na profilach społecznościowych danej marki w celu zwiększenia responsywności z odbiorcami, czego najlepszym przykładem są moje współprace m.in. z Pracuj.pl. Mogę narysować grafikę na każdy temat i dostosować ją do tematyki strony i humoru odbiorców. Jestem również w stanie narysować prezentowany produkt (usługi) w zabawny sposób i przedstawić jego np. zalety (współpraca z Ekomania Lab). Oczywiście to tylko propozycje, a możliwości jest wiele.

.

Czy to się podoba?
Moich odbiorców cechuje wysoki poziom responsywności. Moje prace są komentowane oraz podawane dalej. Moje grafiki zostały udostępnione m.in. przez Ewę Chodakowską, Get More Social, Radio Aktywne, Radio Szczecin, SOcreative, PRoto, Zespół Myślenia Ironicznego, ebookpoint.pl, Mała Psychologia, Adwell Media LTD, prostykomunikat.pl oraz wielu innych.

.

Dlaczego warto ze mną współpracować?
Uzgadniając z państwem cel kampanii przygotowuję rysunki, które pozwolą na wytworzenie u odbiorców spójnego obrazu państwa produktu. Mój styl podoba się szerokiemu gronu odbiorców, dlatego też moje rysunki pozwolą na stworzenie skutecznych kanałów komunikacji z państwa odbiorcami. Moje zaangażowanie, sumienność oraz konsekwencja stanowią zaś gwarancję dobrej współpracy.

.

Co mogę zaoferować?

  • przygotowanie grafik (obrazki, paski komiksowe, komiksy)
  • content marketing
  • przygotowanie gadżetów promocyjnych dla firmy
  • organizację konkursów
  • inne ciekawe formy współpracy

/

  ok. 67 tysięcy aktywnych użytkowników

  ok. 51 tysięcy aktywnych użytkowników

Obecnie współpracuję z Pracuj.pl i Lashmania.it (content marketing)

/

Marki z którymi współpracowałam:

             

kontakt

dlugopisemalowane@gmail.com


Wszystkie moje prace znajdziecie w tych miejscach:

Blog - tu znajdziesz również moje grafiki powstałe w wyniku współpracy z partnerami

Facebook Długopisem Malowane

Instagram

Autor Malwina Hellich